Tento inzerát už nie je platný nakoľko u neho už vypršala 365 denná platnosť. Zkuste prehliadnúť aktuálne inzeráty u tohto inzerenta viď "inzercia užívateľa" alebo nájsť podobný v našom bazáre 1bazar.sk.
Cena:  v texte
Ponúkame Vám na predaj nadštandardný rodinný dom v centre Komárna, ktorý je jedinečný svojou atmosférou a tiež vďaka kombinácii výbornej lokality a veľkého pozemku. Meštiansky dom má viac ako 100 rokov, pričom v priebehu rokov 2008 - 2015 prešiel kompletnou rekonštrukciou, pri ktorej bol kladený dôraz na zachovanie prvkov pôvodnej architektúry z obdobia prelomu 18-teho a 19-teho storočia. Dom leží na takmer 20 árovom pozemku v centre mesta - avšak mimo pešej zóny -a disponuje podlahovou plochou takmer 350m2.

Dom má viac vchodov a nachádza sa v ňom 7 obytných miestností, zariadená kuchyňa so špajzou a dve kúpeľne s toaletami. Za zmienku stoja nové keramické kachle umiestnené v jednej priestrannej izbe.
Vykurovanie priestorov je elektrické podlahové s viacerými okruhmi regulácie.
Všetky okná, zárubne, vchodové a interiérové dvere sú drevené, pri rekonštrukcii boli zachované pôvodné dizajnové prvky.
Dom je celý podpivničený, pivnica je rozdelená na tri vkusne zrekonštruované miestnosti a sociálne priestory.

Na uzatvorenom dvore s prístupom pre osobné motorové vozidlá sa ďalej nachádza garáž pre tri autá (72m2), domček pre hostí (55m2), detské ihrisko a veľká upravená zelená plocha.

Hosťovský dom:
Hosťovský dom pozostáva z obývacej izby s kuchynskou časťou - ktorej dominujú veľká kachľová pec, spálne, kúpeľne s toaletou, skladových priestorov a čiastočne zastrešenej terasy.

Fotovoltaika:
Na streche budovy garáže a hosťovského domu sú umiestnené panely fotovoltaickej elektrárne s inštalovaným výkonom 18kWp, ktorá je na základe zmluvy pripojená do distribučnej siete.

Dom je možné bez väčších zásahov využiť aj na bývanie v kombinácii s lekárskou ambulanciou. Výhodou je v tomto prípade nezávislý vchod a skutočnosť, že vo viacerých izbách je pre potreby ambulancie privedené vodovodné vedenie s odtokom.

Výhody: kvalitne zrekonštruovaný meštiansky dom, výnimočne veľký pozemok, výborná lokalita

VIDEO: https://youtu.be/onI-oO8lZks

Cena v RK

Kontakt k obhliadke:
Daniel Orvoš, Ing.:0905422818
daniel.orvos@uniquereal.sk
Vložené: 23.08.2018 zobrazené: 215 x
Mapa inzerátu:
Miesto