Tento inzerát už nie je platný nakoľko u neho už vypršala 365 denná platnosť. Zkuste prehliadnúť aktuálne inzeráty u tohto inzerenta viď "inzercia užívateľa" alebo nájsť podobný v našom bazáre 1bazar.sk.
Cena:  75 900 €
Ponúkame na predaj rodinný dom s garážou v Nových Zámkoch. Stavba je postavená prevažne z tehál na pozemku 544 m2. Strecha je škridlová. Dispozične je riešený tak, že v prednej časti sa nachádzajú dve priechodné veľké izby, jedna je spojená schodbou, druhá s kuchyňou. Ďalšia izba je samostatná za kuchyňou. S chodby vedú dvere do kúpeľne s WC, do komory a predsiene. Kúrenie ústredné, napojené na plynový kotol. Ohrev teplej vody je zabezpečený plynovým ohrievačom. Za domom je garáž a pivnica pod časťou domu s rozmermi cca 4 x 3 m. Okrem toho je za domom hospodárska budova. Záhrada má rozmer cca 300 m2. Studňa je vŕtaná. Pozemok je oplotený.

Viac informácii a osobnú obhliadku si dohodnite na telefónnom čísle 0948 373 050 a náš realitný expert pre Nové Zámky, Robo Korim, sa Vám bude venovať. Poskytne Vám právny, poradenský, predajný servis a pomôže Vám sprostredkovať najvýhodnejší úver.
Vložené: 22.08.2018 zobrazené: 139 x
Mapa inzerátu:
Miesto