Tento inzerát už nie je platný nakoľko u neho už vypršala 365 denná platnosť. Zkuste prehliadnúť aktuálne inzeráty u tohto inzerenta viď "inzercia užívateľa" alebo nájsť podobný v našom bazáre 1bazar.sk.
Cena:  58 000 €
Realitná kancelária EXPRES Handlová Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom, ktorý sa nachádza v tichej lokalite mesta Handlová. Rodinný dom je tehlový, jednopodlažný, so sedlovou strechou s hliníkovou krytinou. Rodinný dom je v pôvodnom stave, čiastočne podpivničený a obsahuje verandu, chodbu, kuchyňu, komoru, kúpeľňu s WC, 3 izby a pivnicu. V pivnici sa nachádza kotolňa. Kúrenie je ústredné, kotol na zemný plyn. Zdrojom teplej vody je elektrický bojler. Odpad je vedený do verejnej kanalizácie. Obytná plocha cca 100 m2. Na pozemku o celkovej výmere 544 m2 sa nachádza hospodárska budova. Ponuka č.903.

Ak sa rozhodnete kúpiť nehnuteľnosť prostredníctvom Realitnej kancelárie EXPRES, tak v cene máte :
- bezplatné právne poradenstvo,
- bezplatné vypracovanie kúpnych zmlúv a návrhu na vklad vlastníckeho práva,
- správny poplatok za podanie návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností v hodnote 66 € a poplatok za overovanie podpisov na kúpnych zmluvách,
- bezplatne zariadime prepis jednotlivých energií u dodávateľov, takže nemusíte nikam chodiť,
- bezplatný hypotekárny poradca, ktorý Vám pomôže pri vybavovaní Vašej hypotéky s výhodnejšou úrokovou sadzbou, ako keď si záujemca o kúpu nehnuteľnosti hypotekárny úver vybavuje sám.

Realitná kancelária EXPRES so sídlom v Handlovej - Váš dlhoročný, korektný a spoľahlivý partner.
15 ROKOV NA TRHU, OVERENÁ REALITNÁ KANCELÁRIA.

Predáme aj Vašu nehnuteľnosť a nebude Vás to stáť ani EURO!
Mapa inzerátu:
Miesto