Tento inzerát už nie je platný nakoľko u neho už vypršala 365 denná platnosť. Zkuste prehliadnúť aktuálne inzeráty u tohto inzerenta viď "inzercia užívateľa" alebo nájsť podobný v našom bazáre 1bazar.sk.
Cena:  910 000 €
Ponúkame na predaj multifunkčný podnikateľský objekt na predaj v Nových Zámkoch. Nachádza sa v užšom centre mesta na 15,5 árovom pozemku. Ide o trojpodlažnú budovu s úžitkovou plochou 9745 m2. Miestnosti sú vhodné na prenájom kancelárii, spoločenských podujatí, prevádzkovanie reštauračných služieb, klubových činností, športových aktivít a pod. V zadnej časti budovy je 9 bytových jednotiek, toho času obývaných nájomníkmi, platiacich majiteľom budovy. K dispozícii je vlhká sauna. Kúrenie v budove je ústredné napojené na plynový kotol. Budova disponuje všetkými inžinierskymi sieťami.

V súčasnosti stále prebieha rekonštrukcia, preto je možné si ju pri kúpe realizovať podľa vlastných predstáv. V prípade záujmu je odporúčaná osobná obhliadka, ktorú si dohodnite na telefónnom čísle 0948 373 050 a náš maklér, Robo Korim - expert pre Nové Zámky Vám poskytne viac informácii ako aj právny, poradenský servis a pomôže Vám sprostredkovať najvýhodnejší úver.
Vložené: 22.08.2018 zobrazené: 51 x
Mapa inzerátu:
Miesto