Tento inzerát už nie je platný nakoľko u neho už vypršala 365 denná platnosť. Zkuste prehliadnúť aktuálne inzeráty u tohto inzerenta viď "inzercia užívateľa" alebo nájsť podobný v našom bazáre 1bazar.sk.
Cena:  117 400 €
Hľadáte bývanie neďaleko od Dunajskej Stredy? Máme pre Vás v ponuke 5 - izbový poschodový rodinný dom v obci Ohrady. Je ideálny pre viacčlennú rodinu. Dom bol postavený v roku 1970, je celý podpivničený . Ihneď obyvateľný a je vo veľmi dobrom stave.Na prízemí sa nachádza obývačka, 1 izba, samostatné WC, kuchyňa s veľkou špajzou, garáž.

Na poschodí sú 3 izby, veľká terasa, kúpelňa s vaňou.Vchodové dvere a zadné vchodové dvere sú plastové, okná sú drevené - pôvodnom stave. Kúrenie je plynové a na tuhé palivo. Kotly sú nové, boli pred rokom vymenené. Voda je z vlastnej studne. Na pozemku je pripravená prípojka na obecnú vodu. Vedľa domu sa nachádza žumpa.Za domom sú vedľajšie budovy, obrovský pozemok plno s ovocnými stromami a prekrásnými kvetmi. Pozemok sa dá využiť aj na ďalšiu stavbu.

V obci sa nachádza: Materská škola, Základná škola, kultúrny dom, knižnica, pošta, cirkev, obchody, reštaurácia, futbalový štadion.Naša spoločnosť zabezpečí kompletný servis: všetky zmluvy, návrh na vklad, podanie návrhu na kataster, hypotéku, poistenie a znalecký posudok.
Mapa inzerátu:
Miesto