Tento inzerát už nie je platný nakoľko u neho už vypršala 365 denná platnosť. Zkuste prehliadnúť aktuálne inzeráty u tohto inzerenta viď "inzercia užívateľa" alebo nájsť podobný v našom bazáre 1bazar.sk.
Cena:  139 990 €
Ponúkame na predaj dvojgeneračný rodinný dom so záhradou v obci Likavka. Stavba domu pozostáva zo staršej časti a novej prístavby, každá má samostatný vchod. Staršia časť domu je z 30-tych rokov, v roku 2005 prešla rozsiahlou rekonštrukciou. Murivo tuf a tehla, strecha je valbová, strešná krytina škridla BRAMAC, okná drevené EURO, kúrenie ústredné plynové, ohrev teplej vody zabezpečený aj solárnymi panelmi, odpad odvedený do obecnej kanalizácie. Dispozične staršia časť pozostáva zo suterénu, nadzemného podlažia a neobývaného podkrovia. Suerén tvorí kotoleň a 4x skladovacia miestnosť. I.nadzemné podlažie - vstupné dvere, chodba, kuchyňa, komora, šatník, zrekonštruovaná kúpeľňa, WC a 4x obytná miestnosť. V dome sú nové rozvody elektroinštalácie, obvodový plášť je zateplený 8 cm polyestyrénom.
Prístavba - jedná sa o stavbu z konca 90-tych rokov, drevodom na betónových základoch bez podpivničenia. Strecha je pokrytá dreveným šindlom resp.pozinkovaným plechom, okná drevené EURO, kúrenie ústredné plynové( v prízemí podlahové), odpad odvedený do kanalizácie, obvodový plášť zateplený minerálnou vatou. Dispozícia: I.nadzemné podlažie: vstupné dvere, chodba so schodiskom, obývacia izba, kuchyňa, presklenná ,,zimná záhrada,, kúpeľňa s masážnou vaňou a sprchovacím kútom. II.nadzemné podlažie pozostáva z jednej obytnej miestnosti s vonkajšou terasou. III.nadzemné podlažie tvorí kúpeľňa s WC, 3x obytná miestnosť a šatník.
Pozemok o celkovej výmere 762m2 je rovinatý, v záhrade sa nachádza veľká zachovalá hospodárska budova. Bližšie informácie Vám ochotne poskytneme telefonicky alebo priamo v realitnej kancelárii.
Mapa inzerátu:
Miesto