Tento inzerát už nie je platný nakoľko u neho už vypršala 365 denná platnosť. Zkuste prehliadnúť aktuálne inzeráty u tohto inzerenta viď "inzercia užívateľa" alebo nájsť podobný v našom bazáre 1bazar.sk.
Cena:  91 000 €
Predáme 3i byt v BB, kompletne a kvalitne zrekonštruovaný - drevené eurookná s izolačným trojsklom plus žalúzie a sieťky, masívne interiérové dvere, bezpečnostné vchodové dvere z masívu, vyrovnávaná podlaha v celom byte, kvalitné podlahy a dlažba, nové rozvody elektriky, vody, plynu a kúrenia s novými rádiatormi, optika, kvalitné stierky, bodové osvetlenie v chodbe, wc, kúpeľni a obývačka s "hviezdnou oblohou", kuchynská linka na mieru so vstavaným spotrebičmi - umývačka, elektrická rúra, sklokeramická plynová varná doska, digestorový komín s osvetlením plus chladnička s mrazničkou, kameninový dvojdres, samostatné wc (Geberit) a kúpeľňa s podlahovým kúrením. Byt sa predáva aj so zariadením - 2 vstavané skrine na mieru, obývacia zostava, sedacia súprava a ostatný nábytok je výlučne od slovenských výrobcov.
Byt sa nachádza na 2. poschodí zrekonštruovaného a zatepleného panelového domu s energetickým certifikátom.
Cena bytu bola znalcom stanovená na 95 tisíc EUR.
Tichá lokalita, veľmi prijemné a hlavne malé sídlisko, kompletne vybavené, čo oceníte ak máte deti alebo ich plánujete. Blízko škôlka, škola, taktiež stredné školy a UMB a pre menšie deti aj detské herne (ako Peekaboo..), zdravotné stredisko s lekárňou, obchody, pekáreň, cukráreň, reštaurácia, pizzeria, kaderníctvo, kozmetika, kvetinárstvo a iné... kopec zelene, detské ihriská ako aj vonkajšie fitnes ihrisko, blízko do prírody (Laskomer napr.), pešo cez THK na plážové kúpalisko, plaváreň a aj do Európy a mesta.
Neváhajte, takto prerobený byt v BB iný v ponuke nie je...
Obhliadky začnú od 18.6., tak si dohodnite tú svoju na t.č. 0905012987. Tešíme sa na Vás:)
RK prosím nevolať
Vložené: 13.08.2018 zobrazené: 31 x
Mapa inzerátu:
Miesto