Tento inzerát už nie je platný nakoľko u neho už vypršala 365 denná platnosť. Zkuste prehliadnúť aktuálne inzeráty u tohto inzerenta viď "inzercia užívateľa" alebo nájsť podobný v našom bazáre 1bazar.sk.
Cena:  555 000 €
AstonReal exkluzívne ponúka na predaj vkusne zariadený rodinný dom pre náročného klienta.

Najdôležitejšiu výhodu tejto nehnuteľnosti nedokáže zachytiť žiadna fotografia. Je ňou nezameniteľná, príjemná atmosféra, ktorou dom disponuje.
Dom bol postavený za pomoci spoľahlivej stavebnej firmy, takže jeho dispozícia, umiestnenie, vyhotovenie, kvalita použitých materiálov a použité technologické postupy sú na vysokej úrovni.
Tento rodinný dom je ideálnou voľbou pre osobnosť, ktorá je náročná na detaily a vypracovanie, záleží jej na maximálnom kľude, diskrétnosti bývania, veľkorysej výmere a vysokom štandarde bývania.

Medzi nesporné výhody domu patrí jeho vynikajúca kondícia, vďaka ktorej si už nepýta žiadne ďalšie investície. Stačí zložiť kufre a bývať.

Výhody lokality budete oceňovať každý deň.
Nachádza sa na veľmi tichej a bezpečnej ulici v stabilizovanom území, kde je ukončená výstavba. Dom je situovaný do novej peknej a udržiavanej štvrte. Občianska vybavenosť ponúka všetko potrebné pre komfortný život.

Skvelá dispozícia, ktorá ťaží z priestoru maximum.
Dom je dvojpodlažný, pričom 1.poschodie tvorí veľká dvojgaráž, vstupná chodba, technická miestnosť, veľká obývacia izba spojená s jedálňou a kuchyňou, veľký šatník - žehliareň, kúpeľňa, špajza. Na poschodí sa nachádza veľká spálňa, 2x detská izba, menší šatník, veľká kúpeľňa, priestranná pracovňa so sedačkou a biliardovým stolom.
Z troch izieb sa dá vyjsť na balkóny cez priestranné okná, čo dodáva miestnostiam vzdušnosť, svetlosť a zároveň ponúka výhľady do dokonale udržiavanej záhrady.
Z obývacej izby je priamy vstup na terasu, ktorá ponúka novému majiteľovi posedenie v príjemnom prostredí pri rannej kávičke s výhľadom na východ slnka.

Dominantou domu je svetlá obývacia izba s krbom. Dobrá energia domu v kombinácii so zapáleným krbom je skutočne príjemná.

Moderná kuchyňa a s výhľadom do prednej záhrady sa pýši spotrebičmi Electrolux, ktoré kvalitou nadväzujú na úroveň celého vybavenia domu. Je prepojená s jedálňou, vybavenou nábytkom z masívneho dreva. Tá vás okamžite zaujme svojou vzdušnosťou a priestrannosťou.

Pozemok prináležiaci k domu bol navrhnutý architektom pri čom boli použité taktiež hodnotné a vzácne dreviny.
Na záhrade sa nachádza oddychová zóna s lehátkami a hojdačkou a zastrešená plocha na stolovanie a grilovanie, ako stvorená na pohodové víkendové posedenia s rodinou či priateľmi. Tento dom z vás urobí obľúbeného hostiteľ
Vložené: 08.08.2018 zobrazené: 15 x
Mapa inzerátu:
Miesto