Tento inzerát už nie je platný nakoľko u neho už vypršala 365 denná platnosť. Zkuste prehliadnúť aktuálne inzeráty u tohto inzerenta viď "inzercia užívateľa" alebo nájsť podobný v našom bazáre 1bazar.sk.
Cena:  500 €
Ponúkame na prenájom3 izbový moderne zrekonštruovaný byt v panelovom bytovom dome na Palkovičovej ulici v Ružinove

Bytový dom je tiež zrekonštruovaný, byt má 70 m2 + loggia a nachádza sa na 5. posch./12.

Byt je moderne čiastočne zariadený, má východnú a západnú orientáciu.

Dispozičné riešenie: Byt pozostáva zo vstupnej chodby, šatníka, obývačky prepojenou s jedálňou a kuchyňou, dvoch izieb so samostatným vchodom, loggie s výhľadom na zeleň, kúpeľne s vaňou a samostatným WC.

Vybavenie bytu: V byte sú použité kvalitné materiály, na podlahe je plávajúca podlaha v kombinácii s dlažbou, plastové okná s vnútornými žalúziami, moderná kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi (chladnička s mrazničkou, práčka, mikrovlnka, elektrická rúra) v spálni zabudovaná skriňa.

Lokalita: Bytový dom sa nachádza v Ružinove, bezproblémová dostupnosť do centra mesta MHD aj autom, v okolí kompletná občianska vybavenosť.

Ihneď voľný.

Cena prenájmu je 500Eur + 195Eur energie

Bližšie info a kontakt: Ján Pinka, jan.pinka@artegos.eu, tel.: 0948 462 110

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.

Podľa Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (ďalej „GDPR“) a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov udeľujem Artegos s.r.o., Studienka 601, 908 75 Studienka, IČO: 50735462  súhlas so spracovaním môjho telefonického kontaktu a e-mailovej adresy a to na marketingové účely, ako aj na účely zasielania obchodných ponúk. Tento súhlas udeľujem na dobu neurčitú. Zároveň prehlasujem, že poskytnutie uvedených údajov je dobrovoľné a beriem na vedomie, že svoj súhlas so spracovaním údajov môžem bezplatne a kedykoľvek odvolať zaslaním informácie na adresu info@artegos.eu
Vložené: 06.08.2018 zobrazené: 23 x
Mapa inzerátu:
Miesto