Tento inzerát už nie je platný nakoľko u neho už vypršala 365 denná platnosť. Zkuste prehliadnúť aktuálne inzeráty u tohto inzerenta viď "inzercia užívateľa" alebo nájsť podobný v našom bazáre 1bazar.sk.
Cena:  500 €
Ponúkame na prenájom pekný 3 izbový byt s lodžiou na Sliači – ul. Rybárska. Byt pozostáva z predsiene so šatníkom, troch navzájom nepriechodných izieb, kuchyne s lodžiou, kúpeľne spojenej s wc a dvoch pivníc v suteréne, ktoré sú taktiež nájomníkovi k dispozícii. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nachádza sa na 1. poschodí zatepleného bytového domu s výťahom (vstup je bezbariérový). V okolí je všetka potrebná občianska vybavenosť : obchody, potraviny, kaviarne, pošta, detské ihriská, kostol, zdravotnícke zariadenie, škola, skôlka, kúpele a pod... Byt sa prenajíma kompletne zariadený (okrem TV) vrátane spotrebičov – umývačka riadu, chladnička, sporák, práčka a zariadenia – obývačkový nábytok, sedačka, kuchynský stôl, vstavaný šatník na chodbe a v spálni, manželská posteľ, posteľ a nábytok v detskej izbe. V byte sú dostupné prípojky na TV a internet.

Cena mesačného nájomného spolu vrátane energií je 500 EUR (pri 3 osobách) (+ internet a TV programy nie sú zahrnuté v mesačnom nájomnom a ich zapojenie a réžia je na nájomníkovi). Zmluva o prenájme sa uzatvára na jeden rok. Pri podpise nájomnej zmluvy je potrebné zaplatiť 1 mesačné nájomné + nájomné za 2 mesiace vopred (tzn. 1m + 2m = spolu 1500 EUR pri podpise nájomnej zmluvy).
Vložené: 06.08.2018 zobrazené: 57 x
Mapa inzerátu:
Miesto