Tento inzerát už nie je platný nakoľko u neho už vypršala 365 denná platnosť. Zkuste prehliadnúť aktuálne inzeráty u tohto inzerenta viď "inzercia užívateľa" alebo nájsť podobný v našom bazáre 1bazar.sk.
Cena:  45 000 €
Ponúkame na predaj samostatne stojaci rodinný dom v Maďarsku v malebnej obci Krasznokvajda, z Buzice vzdialená 12 km. Obec má dobrú občiansku vybavenosť s početnou slovenskou komunitou hlavne ľudí z Košíc a okolia..
Dom sa nachádza v tichej časti obce mimo hlavnej cesty na peknom rovinatom pozemku s výmerou 2157 m2. Je vo výbornom stave po rekonštrukcii ihneď obývateľný bez ďalšej investície . Nachádza sa tu kuchyňa s komorou , 4 priestranné izby , práčovňa, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom , samostatné WC. Dom má plastové okná, plávajúce podlahy, dlažbu, nové interiérové dvere a zárubne ,komplet menenú elektrinu, vyvložkovaný komín. IS: elektrina, kúrenie ústredné + kotol na tuhé palivo, obecná voda + studňa, kanalizácia.
Súčasťou domu je letná kuchynka, kotolňa, udiareň, pivnica a samostatne stojaca murovaná garáž.
Záhrada je rovinatá s množstvom ovocných stromov a svojou veľkosťou ponúka rôznorodé využitie.
Výborná ponuka na trvalé bývanie, ale aj na rekreáciu.
V kúpnej cene nehnuteľnosti v Maďarsku je kompletný právny servis u certifikovaného advokáta, poplatky na katastri a prepis médií.
Cena: 45 000 ,-€

Vložené: 15.05.2018 zobrazené: 9 x
Mapa inzerátu:
Miesto