Tento inzerát už nie je platný nakoľko u neho už vypršala 365 denná platnosť. Zkuste prehliadnúť aktuálne inzeráty u tohto inzerenta viď "inzercia užívateľa" alebo nájsť podobný v našom bazáre 1bazar.sk.
Cena:  114 990 €
Ponúkame na predaj veľmi pekný a útulný 2-izbový byt s rozlohou 50 m2 na ulici Hany Melíčkovej v Karlovej Vsi - Dlhé Diely. Byt sa nachádza na 5 poschodí bytovému domu so zateplenou strechou. Fasádu bytového domu čaká v roku 2018 zateplenie. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a predáva sa komplet zariadený. K bytu prislúcha aj pivnica a prístup do spoločnej kočikárne. Byt je orientovaný na západ. Mesačné náklady pre 2 osoby vrátane fondu opráv sú vo výške 128 €. Byt sa nachádza v lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou, vrátane zastávky MHD s dobrým prístupom do centra mesta a iných častí. Parkovanie je možné zabezpečiť v garážovom dome zhruba 100 metrov od bytu za mesačný poplatok vo výške 50€ - nie je podmienkou. Byt je kúpou voľný a k dispozícii.Mestská časť Karlova Ves disponuje  úplnou občianskou vybavenosťou, v lokalite je niekoľko nákupných centier, na šport, relax. V blízkosti sa nachádzajú tiež škola, škôlka, k dispozícii sú tiež detské ihriská, lekáreň, kultúrny dom.

Celková cena  nehnuteľnosti je 114.990,- eur v ktorej sú zahrnuté aj všetky poplatky, právny a hypotekárny servis

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167

Prečo kupovať nehnuteľnosť prostredníctvom realitnej kancelárie MaximReal?

Okrem bezplatného právneho servisu, spracovania kúpno-predajných zmlúv , spracovania návrhu na vklad do katastra, hradíme tiež poplatky za podanie návrhu na vklad do katastra, správne poplatky za výpis z listu vlastníctva a poplatky za podpisy na kúpnych zmluvách. K dispozícii je Vám hypotekárny špecialista, ktorý pohodlne zariadi Vašu hypotéku a vo väčšine prípadov dojednáva výhodnejšie podmienky, ako keď si klient hypotéku vybavuje sám. Jeho služby sú pre Vás zdarma a navyše máte v tomto prípade aj znalecký posudok zdarma. Kompletný servis máte vyriešený pohodlne a bezpečne , list vlastníctva znejúci na Vaše meno Vám osobne doručíme.

Kontakt: Mgr. Klaudia Villemová, villemova@maximreal.sk, tel.: 0915 831 167
Vložené: 15.02.2018 zobrazené: 47 x
Mapa inzerátu:
Miesto