Tento inzerát už nie je platný nakoľko u neho už vypršala 365 denná platnosť. Zkuste prehliadnúť aktuálne inzeráty u tohto inzerenta viď "inzercia užívateľa" alebo nájsť podobný v našom bazáre 1bazar.sk.
Cena:  208 532 €
Ponúkame Vám na predaj nadštandardný 4 izbový rodinný dom o výmere 147m2 v obci Žilina, lokalita Trnové s pozemkom o výmere 755 m2.  Dom sa momentálne dokončuje a je možné ho kúpiť dokončený v stave holodom, plus terénne úpravy, upravená záhrada, komplet oplotenie. Možnosť si vybrať dokončenie podľa vlastných predstáv. V cene je zahrnuté dokončenie domu. 
Stavba je murovaná porotherm v kombinácii so železobetónovými nosnými doskami , IS: voda, plyn, elektrika, kanalizácia , 2 kryté parkovacie miesta, plus miesto pre návštevu , podlahové plynové kúrenie , plastové okná 7 komorové, 3 sklá (Oknoplast) , cementové potery, predpríprava na rekuperáciu, integrované žľaby dažďovej vody.
Projekt Vila Trnové je výstavba 4x samostatne stojacich rodiných domov, len 5km od priameho centra Žiliny. Projekt je realizovaný po etapách, t.j. každý dom je vyhotovený postupne, aby sa zbytočne predišlo urýchleným postupom a tým zamedzilo znehodnoteniu kvality diela.
1.NP - denná časť: kuchyňa s jedálňou, obývacia izba s východom na veľkú terasu, špajza a kúpeľňa
2.NP - nočná časť: zádverie, sklad, technická miestnosť, kúpeľňa, 3x izba

Stav nehnuteľnosti - Novostavba. Cena: od 208 532€ v závislosti od výberu štandardu dokončenia. Nájdete na stránke realityMGM.sk pod ID ZA008657. Call centrum tel: 0910 86 11 86.
Vložené: 07.02.2018 zobrazené: 45 x
Mapa inzerátu:
Miesto